استفاده از هوش مصنوعی باعث افزایش جذابیت شطرنج شده است

استفاده از هوش مصنوعی باعث افزایش جذابیت شطرنج شده است، بازی شطرنج به‌دلیل منطق سرد خود معروف است؛ اما ولادیمیر کرامنیک عاشق زیبایی این بازی است. وی می‌گوید: «شطرنج نوعی خلق‌کردن است». سال ۲۰۰۰، کرامنیک بر گری کاسپاروف پیروز شد و چند سال قهرمان شطرنج جهان بود. کرامنیک سال گذشته از رقابت‌های شطرنج بازنشسته شد. او معتقد است این روزها خلاقیت شطرنج کاهش یافته است. قهرمان پیشین شطرنج جهان، کامپیوترها و محاسبه‌های بی‌روح را سرزنش می‌کند که با فراهم‌کردن مجموعه‌ی عظیمی از راهکارها، کار را برای بازیکنان آسان کرده‌اند. 

ادامه مطلب: استفاده از هوش مصنوعی باعث افزایش جذابیت شطرنج شده است

وضعیت سوراخ ایجاد شده در لایه ازون
وضعیت سوراخ ایجاد شده در لایه ازون، در ماه‌های اخیر، سوراخ لایه ازون روی جنوبگان به یکی از اندازه‌های بزرگ ثبت‌شده‌ در سال‌های اخیر رسیده است. در سال ۲۰۱۹، دانشمندان نشان دادند که سوراخ لایه ازون جنوبگان از زمان شروع ردیابی، یعنی سال ۱۹۸۲، به کوچک‌ترین اوج خود رسیده است. اما به‌روزرسانی سال ۲۰۲۰ درباره‌ این ناهنجاری جوّی چشم‌انداز تأمل‌برانگیزی را به‌همراه دارد. اگر شما نیز قصد دارید بیشتر در مورد لایه ازون و وضعیت سوراخ ایجاد شده در آن بدانید، پیشنهاد می کنیم تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: وضعیت سوراخ ایجاد شده در لایه ازون

وکیل | وکالت | وکیل خوب | بهترین وکیل

 امروزه افراد در زندگی خود با مشکلات مختلفی روبه رو هستند که به تنهایی قادر به حل آنها نمی باشند. برای حل بسیاری از این مشکلات باید با قوانین و مسائل حقوقی آشنا بود. تعداد زیادی از مردم، اطلاعات کافی را در زمینه مسائل حقوقی و قضایی ندارند. به همین دلیل نیاز دارند تا از افرادی کمک بگیرند که تخصص و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند. به این افراد وکیل گفته می شود.

بیشتر بخوانید وکیل | وکالت | وکیل خوب | بهترین وکیل

راه درمان ریزش مو

راه های درمان ریزش مو ، ریزش مو از مشکلات شایعی است که امروزه اکثر افراد دچار آن ‌می شوند. با شناخت درست علت ریزش مو می توان برای آن درمان‌ های مناسبی به کار برد. البته ریزش مو تا حدودی طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

بیشتر بخوانید راه های درمان ریزش مو

خرید اینترنتی لباس بچه گانه

خرید اینترنتی لباس های بچه گانه ، والدین علاقه ی زیادی به خرید لباس های متنوع برای فرزندان خود دارند. البته اگر از نظر اقتصادی با مشکلی مواجه نشوند. شرایط اقتصادی موجود در جامعه باعث شده تا والدین با برنامه ریزی های دقیق، هزینه های مختلف زندگی را تامین کنند.

بیشتر بخوانید خرید اینترنتی لباس های بچه گانه