دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل را برای شما رد این مقاله آسان میکنیم.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و رایتل

اپراتور ایرانسل یکی از آن اپراتورهایی است که با بسته‌های هدیه‌ی متنوع، مشترکین خود را همیشه غافلگیر می‌کند. بزرگترین هدیه‌ی ایرانسل برای مشترکین خود، اینترنت رایگان 50 گیگابایتی یک روزه است.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

امتیازات ویژه از جمله دریافت اینترنت هدیه برای مشترکین دائمی


یکی از امتیازات ویژه‌ای که برای مشترکین دائمی ایرانسل در نظر گرفته شده این است که این افراد می‌توانند با حذف قبض کاغذی و مشاهده‌ی صورتحساب الکترونیکی، یک گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار یک روز دریافت کنند. نصب برنامه‌ی لنز و دعوت دوستان به استفاده از آن نیز راه دیگری برای دریافت اینترنت هدیه رایگان ایرانسل است و بسته‌ی اینترنت 1 گیگابایتی هدیه با اعتبار 1 روز قابل استفاده است.

دریافت اینترنت رایگان رایتل

در نهایت می‌رسیم به اپراتور رایتل و مشترکینی که از سیم‌کارت‌های دائمی یا اعتباری رایتل استفاده می‌کنند. اولین و ساده‌ترین راه برای دریافت اینترنت رایگان رایتل، نصب برنامه‌ی رایتل من است که با این کار مشترکین 1 گیگابایت اینترنت یک روزه هدیه می‌گیرند. بعلاوه با نصب این اپلیکیشن مشترکین رایتل می‌توانند هر هفته شانس خود را برای دریافت بسته‌ی اینترنت تا 30 گیگابایت یا بسته‌ی مکالمه، امتحان کنند. مهلت استفاده از این هدایا نیز 1 روز است.

اینترنت در زندگی مدرن، بخشی مهم و ضروری است و بیشتر کارها و فعالیت‌ها و ارتباط‌ها از طریق اینترنت امکان‌پذیر می‌شود. اگرچه این روزها در اکثر خانه‌ها مودم و اینترنت خانگی یافت می‌شود و یا اینترنت همراه اپراتورهای مختلف در بسته‌های متنوع ارائه می‌شود اما گاهی اوقات اینترنت رایگان نیز توسط اپراتورها ارائه می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کرد. برای آشنایی با روش دریافت اینترنت رایگان در ادامه با ما همراه باشید. راستی، شما برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و یا بسته اینترنت همراه اول از چه روشی استفاده می‌کنید؟

دریافت اینترنت رایگان


اینترنت در زندگی مدرن، بخشی مهم و ضروری است و بیشتر کارها و فعالیت‌ها و ارتباط‌ها از طریق اینترنت امکان‌پذیر می‌شود. اگرچه این روزها در اکثر خانه‌ها مودم و اینترنت خانگی یافت می‌شود و یا اینترنت همراه اپراتورهای مختلف در بسته‌های متنوع ارائه می‌شود اما گاهی اوقات اینترنت رایگان نیز توسط اپراتورها ارائه می‌شود که می‌توان از آنها استفاده کرد. برای آشنایی با روش دریافت اینترنت رایگان در ادامه با ما همراه باشید. راستی، شما برای خرید شارژ مستقیم همراه اول و یا بسته اینترنت همراه اول از چه روشی استفاده می‌کنید؟ ایساج با پشتیبانی 24 ساعته و امنیت زیر ساخت، روشی کاربردی و رضایت بخش است.

همراه اول


همراه اول یکی از پرطرفدارترین اپراتورها در ایران است و سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی را به مشترکین خود ارائه می‌کند. برای دریافت اینترنت هدیه یا بسته‌های مکالمه و پیامک رایگان همراه اول روش‌های مختلفی وجود دارد.

دریافت اینترنت رایگان سیم کارت همراه اول
دریافت اینترنت رایگان از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول


روش دیگر برای دریافت اینترنت هدیه از همراه اول این است که با هر بار پرداخت قبض، شارژ و غیره، از امتیاز فیروزه‌ای باشگاه مشتریان همراه اول بهره‌مند شوید. سپس با امتیازهایی که جمع کرده‌اید، می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی مدار فیروزه‌ای، از جمله بسته‌های اینترنتی رایگان، استفاده کنید.