جاذبه های گردشگری کیش

جاذبه های گردشگری کیش ، جزیره کیش از مهم ترین و جذاب ترین مقصد های گردشگری ایران می باشد که با مساحت کم مکان های دیدنی خیلی زیادی را دارا است .

اگر می خواهید به کیش سفر کنید بهتر است که قبل از شروع سفر برای دیدن جاذبه های کیش برنامه ریزی کنید .


1-تفریحات آبی : 


اگر که به تفریح های آبی علاقه مند می باشید ، در کیش می توانید به گزینه های گوناگونی ، از آب چتر سواری و غواصی شروع می شود تا موج سواری و جت اسکی ، دسترسی داشته باشید . خدمات مرتبط با این فعالیت ها به وسیله جوانان مهمان نواز بومی در اختیار گردشگران قرار می گیرد .
اگر که اهل هیجان نیستید ، می توانید از لذت قایق سواری با قایق های کف شیشه ای و از دیدن دنیای رنگی زیر آب بهره ببرید .


2-مسیر دوچرخه سواری :


راه دوچرخه سواری کیش از طولانی ترین و منظره های خوب در مسیرهای دوچرخه سواری کشور است . در کلیه ی این راه 75 کیلومتری ، هیچ ماشینی در جلوی راه تان قرار نمی گیرد و می توانید با خیال راحت هرجا که خواستید بایستید و از آب های نیلگون خلیج فارس عکس های قشنگی بگیرید .
احتیاجی هم نمی باشد که حتما خودتان دارای دوچرخه باشید به آسانی می توانید از ایستگاه های ویژه ای که در نقطه های مختلف جزیره واقع شده اند ، دوچرخه کرایه کنید . انواع دوچرخه ، سه چرخه ، دوچرخه دونفره و اسکوتر برای کرایه موجود می باشند که میتوانید ساعتی و یا به صورت روزانه کرایه شان کنید . 


3-کشتی یونانی : 


کشتی خولا اِف در سال 1345 در ساحل های جنوب غربی کیش به گِل نشست . این کشتی در بریتانیا تولید شده بود و در طول مدت عمرش مالکین گوناگونی را دارا بود ، اما آخرین مالک آن یک یونانی بود . بسیار برای نجات کشتی تلاش نمود که البته به نتیجه نرسید و کشتی در آخر نیز در همان جا باقی ماند .


4-ساحل مرجانی :


بدون از مهم ترین خصوصیت های هر جزیره ای سواحل آن به حساب می آیند . جزیره کیش نیز از این قاعده دور نیست . ساحل مرجانی کیش در قسمت شرقی جزیره قرار دارد و از قشنگ ترین و پر مخاطب ترین جاذبه های آن به حساب می آید .
در نوار ساحلی ، آلاچیق ها و درختان نخل را مشاهده می کنید که در پس‌زمینه منظره ای دیدنی را پدید آورده اند . دیدن غروب آفتاب از این جا تجربه ای غیر قابل فراموشی می باشد این ساحل به کلوب های ورزش های آبی هم مجهز است .